Welkom op het Lost & Found archief met foto’s en verslagen van onze avonden en informatie over de deelnemende kunstenaars. De websites van de kunstenaars zijn hier gepubliceerd, zodat ze direct benaderd kunnen worden. Alle flyers zijn gefotografeerd. De materialiteit is goed zichtbaar; hoekjes, vouwtjes en reliëf behouden op het scherm hun tactiele kwaliteit. Deze site heeft de vorm van een groeimodel en gedraagt zichzelf ook weer als een werk; het is altijd en nooit af. De site is een archief en wordt niet regelmatig bijgewerkt; als je een wijziging of actualisering wenst, kun je een verzoek sturen.

Sinds 1997 heeft Lost & Found meer dan 200 avonden voor verdwaalde beelden en geluiden samengesteld. Kunstenaars, schrijvers, wetenschappers en muzikanten laten werk in ontwikkeling zien, experimenteren of tonen werk dat (nog) niet in hun oeuvre past. Een specifiek en uniek podium voor divers en hybride werk dat in een museaal circuit geen plaats heeft.

Maurits de Bruijn

beeldend kunstenaar, schrijver, editor (NL), website

  1. Everything but Untitled

    Maurits leest een tekst opgebouwd uit titels van liedjes. Achter hem, op het grote scherm, zien we live muziekuitvoeringen.

    2013, performance, 12 min

    Shown at L&F Theatrum Anatomicum (06–09–2013)

  1. Broer

    In de stijlkamer zit Maurits aan een lange tafel met kaarslicht. Met een kalme stem praat hij over zijn broer, die tien jaar geleden verdween. Dan leest hij voor uit het boek dat binnenkort uitkomt, over samenzijn met zijn zes jaar oudere broer. Over hun spelletjes en hoe ze elkaar vonden door te spelen. Na afloop zijn er veel vragen. Waarom wordt iemand dood verklaard? vraagt iemand.

    2012, voordracht, 15 min

    Shown at L&F De Pastorie (06–07–2012)