Welkom op het Lost & Found archief met foto’s en verslagen van onze avonden en informatie over de deelnemende kunstenaars. De websites van de kunstenaars zijn hier gepubliceerd, zodat ze direct benaderd kunnen worden. Alle flyers zijn gefotografeerd. De materialiteit is goed zichtbaar; hoekjes, vouwtjes en reliëf behouden op het scherm hun tactiele kwaliteit. Deze site heeft de vorm van een groeimodel en gedraagt zichzelf ook weer als een werk; het is altijd en nooit af. De site is een archief en wordt niet regelmatig bijgewerkt; als je een wijziging of actualisering wenst, kun je een verzoek sturen.
Sinds 1997 heeft Lost & Found meer dan 200 avonden voor verdwaalde beelden en geluiden samengesteld. Kunstenaars, schrijvers, wetenschappers en muzikanten laten werk in ontwikkeling zien, experimenteren of tonen werk dat (nog) niet in hun oeuvre past. Een specifiek en uniek podium voor divers en hybride werk dat in een museaal circuit geen plaats heeft.
beeldend kunstenaars (NL), website

Jasper en Stijn lezen onder andere uit The Lord Chandos Letter van Hugo von Hofmannsthal en uit Karl Kraus en uit hun eigen boek 'Scharrelaar', waarin zij met z'n tweeꬠeen Stream of consciousness schreven. Ze vertellen dat het eigenlijk vanzelf ontstaan is omdat de een in Maastricht zat en de ander in Berlijn en ze noodgedwongen veel met elkaar schreven. Daar ontstond hun ik figuur. Achter hen op het grote scherm zien we een ronddraaiend rotsblok van klei.
2012, voordracht, 10 min
Shown at L&F About the importance of doing nothing (01–06–2012)